Bizden online teklif iste724 Psikoloji
Ekrem Çulfa, istanbul, Üsküdar, Kadıköy, Acıbadem, Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Telefonu, 0533 373 81 23 ,pedagog ile ilgili aramalar, pedagog tavsiye, pedagog istanbul, pedagog anadolu yakası, pedagog devlet hastanesi, pedagog ücretleri, pedagog bölümü, pedagog nedir ne yapar, pedagog gülten, pedagog, Acıbadem Psikolojik Danışmanlık www.acibadempsikolojikdanismanlik.com/ 0533 373 81 23 Kendimizle ve çevremizle ilgili sahip olduğumuz düşünceler, tavırlar, yargılar ister olumlu olsun ister olumsuz çoğunlukla bizim tarafımızdan ...
  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/724PsikolojikDanismanlikMerkezleri
  • http://www.twitter.com/724psikoloji

7/24 Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Randevu Tel: +90 505 767 58 85
                      +90 533 373 81 23

Psikolojik Danışmanlık
İstanbul, Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Pendik, Fatih, Beylikdüzü, Bakırköy'de Şubelerimiz vardır.
Psikoterapi
Bebek, Çocuk ve Ergen, Evlilik, Aile, Cinsel Terapi Hizmetleri Vermekteyiz.
Koçluk ve Rehberlik
Yaşam - Aile - Kariyer - Sporcu - Öğrenci - Eğitim - İlişki - Yönetici ve Finansman Koçlukları Vermekteyiz.
Eğitimlerimiz
Aile Okulu - Evlilik Okulu - Boşanma, Çocuk - Yaşam Koçluğu - Eş Seçimi, Hamilelik ve Evlilik Öncesi Eğitimleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam141
Toplam Ziyaret572564
Üyelik Girişi
Anket
Cinsel Terapiste Gitme Zamanı Geldi mi?
İçeriği ile beraber
-15 yıllık bu site-satılık Fiyatı
10.000 Dolar
İçeriği ile beraber -15 yıllık bu site-satılık Fiyatı 10.000 Dolar
Jenerik isime sahip, içeriği güçlü
-15 yıllık bu site-satılıktır.

Fiyatı: 10.000 Dolar


Eşinizi/Partnerinizi Değiştirirseniz Her Şey Düzelir mi?

Eşinizi/Partnerinizi  Değiştirirseniz Her Şey Düzelir mi?

Aslında bu soru sadece eşler arasında sorulan bir soru değil çoğumuz bazen bir durumu ya da bir kişiyi değiştirmek için belli reçeteler ve belli arayışlar içinde olabiliriz. 'Oğlumun kız arkadaşından ayrılmasını istiyorum, biliyorum ki bu kız onun için doğru değil bunun için ne yapabilirim?, eşimin ben söylemeden ne istediğimi anlamasını istiyorum bunun için ne yapabilirim?, kocamın beni aldatmasını nasıl engellerim?, Bu soruların pek çoğu önceden kaygılarımız nedeniyle oluşturduğumuz, senaryoların gerçekleşmesini engellemek için ve karşıdakinin davranışını değiştirmek için yaptığımız planlar, bir başka değişle tedbir davranışları.

Ancak bu planlar gerçekci midir?, geleceği veya bir başkasını kontrol etmek ne kadar mümkündür? Bu planlar ancak değiştirebileceğimiz ve kontrolü bizim elimizde olan durumlar karşısında söz konusu olabilir.

Soru eğer eşim aşırı alkol kullanıyor ona nasıl yardım edebilirim ise, cevap onun alkolü bırakmasını ben sağlıyamam ancak bu konu ile ilgili düşüncelerimi ve duygularımı söylerim ve o isterse bir profesyonel destek alabiliriz şeklinde bir yaklaşım çok daha gerçekci ve daha işe yarar olacaktır. Ancak soru kocam beni aldattı bir daha aldatmasını nasıl engellerim olduğunda , bunun sizin kontrolünüz dışında olduğunu kabul etmeli ve kontrol davranışlarınızı yeniden değerlendirmelisiniz.

Aslında bu tür sorunlar genellikle özel bir nedeni yoksa ortak ilişkiden kaynaklanır. İlişkiler söz konusu olduğunda , doğrusallıktan söz edemeyiz. Sorun genellikle ilişkinin döngüsel olarak değerlendirilmesi ile anlaşılır ve çözüme ulaşılır Burada yapabileceğiniz, sorunun kendinizle ilgili kısmını anlamak , bunun üzerinde çalışmak ve yaşadıklarınızdan eşinizi haberdar etmektir. Özünde eşler sorun yaşayabilirler ve yaşanan sorunda kendi payını gören eş bunu değiştirebilir ve bu değişiklik nihayetinde ilişkiye yansır. Çözüm karşılıklı olarak yaşanacak açık, samimi, iyi niyetli ve sağlıklı iletişim olmalıdır.


 Aile Evlilik İlişki Çift Danışmanı