Bizden online teklif iste724 Psikoloji
Ekrem Çulfa, istanbul, Üsküdar, Kadıköy, Acıbadem, Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Telefonu, 0533 373 81 23 ,pedagog ile ilgili aramalar, pedagog tavsiye, pedagog istanbul, pedagog anadolu yakası, pedagog devlet hastanesi, pedagog ücretleri, pedagog bölümü, pedagog nedir ne yapar, pedagog gülten, pedagog, Acıbadem Psikolojik Danışmanlık www.acibadempsikolojikdanismanlik.com/ 0533 373 81 23 Kendimizle ve çevremizle ilgili sahip olduğumuz düşünceler, tavırlar, yargılar ister olumlu olsun ister olumsuz çoğunlukla bizim tarafımızdan ...
  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/724PsikolojikDanismanlikMerkezleri
  • http://www.twitter.com/724psikoloji

7/24 Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Randevu Tel: +90 505 767 58 85
                      +90 533 373 81 23

Psikolojik Danışmanlık
İstanbul, Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Pendik, Fatih, Beylikdüzü, Bakırköy'de Şubelerimiz vardır.
Psikoterapi
Bebek, Çocuk ve Ergen, Evlilik, Aile, Cinsel Terapi Hizmetleri Vermekteyiz.
Koçluk ve Rehberlik
Yaşam - Aile - Kariyer - Sporcu - Öğrenci - Eğitim - İlişki - Yönetici ve Finansman Koçlukları Vermekteyiz.
Eğitimlerimiz
Aile Okulu - Evlilik Okulu - Boşanma, Çocuk - Yaşam Koçluğu - Eş Seçimi, Hamilelik ve Evlilik Öncesi Eğitimleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam144
Toplam Ziyaret563865
Üyelik Girişi
Anket
Cinsel Terapiste Gitme Zamanı Geldi mi?
İçeriği ile beraber
-15 yıllık bu site-satılık Fiyatı
10.000 Dolar
İçeriği ile beraber -15 yıllık bu site-satılık Fiyatı 10.000 Dolar
Jenerik isime sahip, içeriği güçlü
-15 yıllık bu site-satılıktır.

Fiyatı: 10.000 Dolar


Zeka ve Kişilik Testleri Uzman Nebahat Cempell 0532 476 94 11
cempelldanismanlik@gmail.com
HER CANLI ELBET BİR GÜN GİZLİ NARSİSTİN KURBANI OLMAYI TADACAKTIR.
16/02/2022DİKKAT! EN YAKININIZ NARSİST OLABİLİR  2
HER CANLI ELBET BİR GÜN GİZLİ NARSİSTİN KURBANI OLMAYI TADACAKTIR.

 
Gizli narsiste teşhis koymak zordur. Fark edemezsiniz. Kenarda köşeden izler kenardan köşeden yapar yapacağını çok kırılgandır, hassastır. Sıradan bir şakayı dünyanın en kötü şakasını yapmışsınız gibi öz benliğine saldırı olarak görür. Suratını asar, susar, küser,  heyecanla anlattığınız bir lafı ağzınızda bırakır, espritüel zekanızı kırar parçalar. Sonra da kimseye ve ona gözünün üstünde kaşın var bile dememeye başlarsınız. 
Hassaslığı kendi içindir. Bencilliğinin fark edilmemesine, kendince çizmeye çalıştığı mükemmel görüntüsüne laf gelmemesine yönelik uğraşları vardır. Yaşadığı ortamın atmosferi her zaman  kötümser ve depresifdir. 
Dışardaki çevresine de, iş, arkadaş, akraba, hayatında sürekli özgüvenli, espriden anlayan maskelerini takar. Akşam eve gelince yorgundur. Çünkü sabahtan akşama kadar sahte kişilik ve kimlikle yaşamaktan yorulmuştur. Haftada bir Pazar günüm var dinleneyim rahat bırakın beni der iş, aile, arkadaş çevresinde kimsenin evine gitmez, kimsenin de sizin evinize gelmesini istemez. Sizinle hiçbir sosyal aktivite yapmaz.
Gizli narsistin lafının üstüne laf söylemek ne haddinize, surat asar, küser gider, daha ergenliğini bile yaşamamış çocuk gibidir. Uydu radarları vardır. Biri bana bir şey mi söylüyor, beni mi eleştiriyor.
Gizli narsistin eş olarak yanındaysanız onu başkalarına tanımlamanız, şikayet etmeniz olanaksızdır. Çevresine kendini, sessiz, sakin, kendi halinde, halim salim, alıngan, kırılgan sanki sevgi çocuğuymuş gibi gösterir. Arkadaşlarınız, aileniz, çevreniz der ki,  Onunla nasıl geçinemezsin, çok sessiz, ağzını açmaz, kendi halinde, kavga etmez, sesini bile yükseltmez, ama o sizin sesinizi yükseltir. Sizin sesiniz yükselince anlaşamaz, geçinemezsiniz küsmesin, kırılmasın, sizi terk etmesin diye ona nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Sizde küsecek, gidecek, çocuklara bir şey yapacak, yalnız kalacaksınız, sizi sevmeyecek, korkusu oluşturur. Bu korku gizli narsistin en büyük silahı ve taktiğidir, sizi terk etme korkusu ile terbiye eder.
Gizli narsist ile aranızda en küçük, mini minnacık bir konu, dünyanın en büyük olayı  olmuş gibi davranır. Sizi eleştirir, değersizleştirir, sizi kırar ve siz bunu söylediniz diye onu eleştirdiğinizi düşünür, kırılır, küser, gücenir, öz benliğine saldırı olarak algılar, hemen o ortamdan kaçarak sizi terk eder, gider ve gelmez, birkaç ay hiç ses çıkarmaz bir açıklama  beklersiniz, sizi yokluğu ile sessizliği ile cezalandırdığını düşünür. 
Gizli narsist sizi terk eder, anlayamazsınız bir açıklama da yok sesi de çıkmıyor beklersiniz, ben ne yaptım diye kendinizi sorgulamaya başlarsınız. Tartışmanın konusunun ne olduğunu bile unutursunuz sonra tekrar bir şekilde siz ararsınız ya da yazarsınız ortaya çıkar. Ortadaki konu ya da problem için çekip gitmesinin sebebi olarak da sizi suçlar. Siz yaşadığınız haksızlıkla kalırsınız ve bir daha o problemden söz etmeye korkarsınız, tamam ya ne derse desin ne yaparsa yapsın ben artık bir şey yapmayayım dersiniz bir daha ağzınızı açmazsınız. 
Gizli narsist konusu toplum içinde henüz yerini almamış, bilgilendirilmemiş, açıklanmamış, gerçekten gizli bir konudur. Masum, mahcup tavır, konuşma ve davranışlarıyla o kadar çok iyi oynuyorlar ki psikologları, hakim, savcı ve avukatları bile kandırabiliyorlar. 
 

Zeka ve Kişilik Testleri Uzmanı
Nebahat Cempel' e 0533 373 81 23 ten ulaşabilirsiniz
267 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları