Bizden online teklif iste724 Psikoloji
Ekrem Çulfa, istanbul, Üsküdar, Kadıköy, Acıbadem, Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Telefonu, 0533 373 81 23 ,pedagog ile ilgili aramalar, pedagog tavsiye, pedagog istanbul, pedagog anadolu yakası, pedagog devlet hastanesi, pedagog ücretleri, pedagog bölümü, pedagog nedir ne yapar, pedagog gülten, pedagog, Acıbadem Psikolojik Danışmanlık www.acibadempsikolojikdanismanlik.com/ 0533 373 81 23 Kendimizle ve çevremizle ilgili sahip olduğumuz düşünceler, tavırlar, yargılar ister olumlu olsun ister olumsuz çoğunlukla bizim tarafımızdan ...
  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/724PsikolojikDanismanlikMerkezleri
  • http://www.twitter.com/724psikoloji

7/24 Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Randevu Tel: +90 505 767 58 85
                      +90 533 373 81 23

Psikolojik Danışmanlık
İstanbul, Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Pendik, Fatih, Beylikdüzü, Bakırköy'de Şubelerimiz vardır.
Psikoterapi
Bebek, Çocuk ve Ergen, Evlilik, Aile, Cinsel Terapi Hizmetleri Vermekteyiz.
Koçluk ve Rehberlik
Yaşam - Aile - Kariyer - Sporcu - Öğrenci - Eğitim - İlişki - Yönetici ve Finansman Koçlukları Vermekteyiz.
Eğitimlerimiz
Aile Okulu - Evlilik Okulu - Boşanma, Çocuk - Yaşam Koçluğu - Eş Seçimi, Hamilelik ve Evlilik Öncesi Eğitimleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret578147
Üyelik Girişi
Anket
Cinsel Terapiste Gitme Zamanı Geldi mi?
İçeriği ile beraber
-15 yıllık bu site-satılık Fiyatı
10.000 Dolar
İçeriği ile beraber -15 yıllık bu site-satılık Fiyatı 10.000 Dolar
Jenerik isime sahip, içeriği güçlü
-15 yıllık bu site-satılıktır.

Fiyatı: 10.000 Dolar


İstanbul Üsküdarda 'Anne Baba Okulu' açıldı İstanbul Mylife Anne-Baba Danışmanlık Merkezi

İstanbul Üsküdarda 'Anne Baba Okulu' açıldı İstanbul Mylife Anne-Baba Danışmanlık Merkezi' nin; Anne ve babaların, bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı, sorumluluk duygusu gelişmiş, duygu ve düşüncelerini özgürceifade edebilecek özgüvene

İstanbul Üsküdarda 'Anne Baba Okulu' açıldı

 

İstanbul Mylife Anne-Baba Danışmanlık Merkezi' nin; Anne ve babaların, bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı, sorumluluk duygusu gelişmiş, duygu ve düşüncelerini özgürceifade edebilecek özgüvene sahip çocuklar-ergenler  yetiştirmeleri için "Anne-Baba Okulu" açtı.

 

Mylife Anne-Baba Danışmanlık Merkezi' nde İstanbul Üsküdarda başlayan okulun ilk dersinde bazı ebeveynler, danışanlar, akademisyenler, psikologlar, pedagoglar, sosyologlar, aile evlilik çift danışmanları, yaşam koçları, öğretmenler, çocuk gelişim uzmanları, sosyal hizmet uzmanları,  eğitimciler, öğretim üyeleri ve diğer katılımcılar yer aldı.


Anne babaların çocuk-ergen yetiştirirken karşılaştıkları sorunlara çözüm önerileri sunmayı hedefleyen ebeveyn okulu; aile içi iletişim, çocuk ve ergenlerin psikolojik sağlamlıklarını güçlendirmek, çocuklar ve ergenlerde sınır koyma, ana baba tutumları, başarıyı artırmada ailenin rolü, sosyal medya ve televizyonun gelişimdeki rolü gibi bir çok güncel konuları içerecek. Mylife Anne-Baba Danışmanlık Merkezi' nde haftada bir düzenlenecek olan eğitim 4 hafta sürecek. Ebeveyn okulunun ilk dersini Prof Dr Ekrem Çulfa verdi.


"TEMEL SORUN İLETİŞİMSİZLİK"


Mylife Anne-Baba Danışmanlık Merkezi Müdürü Ekrem Çulfa; İstanbul, eğitimli ülkenin temel değerlerine ve evrensel değerlere  sahip insanların yaşadığı bir kent olduğunu belirterek; "Bilim, sanat, kültür ve hoşgörüden yana olan nesillerin yetişmesi için çalışıyoruz. Gençler, özellikle dijital dünyada bizden çok ilerideler. Bu yüzden ebeveynler olarak her anlamda kendimizi yetiştirmemiz gerekiyor. Ben bu konuda bizimle iş birliği yapan Türkiye Mylife Psikolojik Danışmanlık Merkezleri' ne ve Azerbeycan Bakü PM Akademiya ve  Sumgayt Perla Akademiya teşekkür ederim. Temel sorunlarımızdan bazıları, iletişimsizlik, diyalogsuzluk, öfke-sinir kontrolsüzlüğü ve güç çatışmalarıdır. Bu gibi sorunların önce aile içinde çözülmesi gerekiyor. Bu anlamda ailelere bir nebze katkımız olursa ne mutlu" dedi.

 

İlginen ve İhtiyaç Duyanlar içim Mylife Anne-Baba Danışmanlık Merkezi' İletişim Telefonu Telefonu 05447243650

 

Üsküdar-İstanbul

506 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın