Bizden online teklif iste724 Psikoloji
Ekrem Çulfa, istanbul, Üsküdar, Kadıköy, Acıbadem, Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Telefonu, 0533 373 81 23 ,pedagog ile ilgili aramalar, pedagog tavsiye, pedagog istanbul, pedagog anadolu yakası, pedagog devlet hastanesi, pedagog ücretleri, pedagog bölümü, pedagog nedir ne yapar, pedagog gülten, pedagog, Acıbadem Psikolojik Danışmanlık www.acibadempsikolojikdanismanlik.com/ 0533 373 81 23 Kendimizle ve çevremizle ilgili sahip olduğumuz düşünceler, tavırlar, yargılar ister olumlu olsun ister olumsuz çoğunlukla bizim tarafımızdan ...
  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/724PsikolojikDanismanlikMerkezleri
  • http://www.twitter.com/724psikoloji

7/24 Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Randevu Tel: +90 505 767 58 85
                      +90 533 373 81 23

Psikolojik Danışmanlık
İstanbul, Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Pendik, Fatih, Beylikdüzü, Bakırköy'de Şubelerimiz vardır.
Psikoterapi
Bebek, Çocuk ve Ergen, Evlilik, Aile, Cinsel Terapi Hizmetleri Vermekteyiz.
Koçluk ve Rehberlik
Yaşam - Aile - Kariyer - Sporcu - Öğrenci - Eğitim - İlişki - Yönetici ve Finansman Koçlukları Vermekteyiz.
Eğitimlerimiz
Aile Okulu - Evlilik Okulu - Boşanma, Çocuk - Yaşam Koçluğu - Eş Seçimi, Hamilelik ve Evlilik Öncesi Eğitimleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam157
Toplam Ziyaret545942
Size göre Türkye' nin En İyi Ruh Sağlığı Uzmanı Kimdir?
İçeriği ile beraber
-15 yıllık bu site-satılık Fiyatı
10.000 Dolar
İçeriği ile beraber -15 yıllık bu site-satılık Fiyatı 10.000 Dolar
Jenerik isime sahip, içeriği güçlü
-15 yıllık bu site-satılıktır.

Fiyatı: 10.000 Dolar


istanbul My Life Psikoloji ve Bursa Orhan Gazi Belediyesi Kent Konseyi’ nden "Mutlu Aileler Sağlıklı Çocuklar" paneli Yapıldı.

istanbul My Life Psikoloji ve Bursa Orhan Gazi Belediyesi Kent Konseyi’ nden "Mutlu Aileler Sağlıklı Çocuklar" paneli Yapıldı.

Orhangazi Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi, Mutlu Aileler, Sağlıklı Çocuklar Paneli düzenledi. Belediye Nikah Salonu’nda düzenlenen panele Uzman Çocuk Psikoloğu ve Pedagog Gülten Demirdöven ile Aile ve Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı katıldı.

Orhangazi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Orhangazi Belediyesi, "Mutlu Aileler ve Sağlıklı Çocuklar" Paneli düzenledi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ ın eşi Zöhre Çağlayan ile birlikte katıldığı, belediye meclis üyeleri ve Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ile bayanların katıldığı programda Uzman Çocuk Ergen Psikoloğu ve Pedagog Gülten Demirdöven ile Aile ve Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı konuşmacı olarak katıldı. 35 yıl tecrübeli Uzman Çocuk Psikoloğu Gülten Demirdöven, ailelerin çocukları ile diyalogları, onların çocuk yaştan gençlik ve ergenlik yaşına kadar olan dönemdeki yaklaşımları ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Daha sonra ise Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı, salonu dolduranlara Mutlu Aileler, eşler arasındaki ilişkiler ve sorunların çözümü ile ilgili bir sunum yaptı. İki sunumun ardından ise davetlilerin sorularını yanıtlayan uzmanlara, Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından panel sonunda birer çiçek takdim edildi.

Seminer ve Danışmak için iletişim Telefonu: 
   0544 724 36 50